به گزارش روابط عمومی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور، دکتر علی صدر با اعلام این خبر، گفت: در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال 1403 در مجموع 381 هزار و 246 متقاضی ثبت نام کرده‌اند که 68 درصد متقاضیان زن و 32 درصد مرد هستند. […]به گزارش روابط عمومی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور، دکتر علی صدر با اعلام این خبر، گفت: در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال 1403 در مجموع 381 هزار و 246 متقاضی ثبت نام کرده‌اند که 68 درصد متقاضیان زن و 32 درصد مرد هستند.

معاون آزمون‌های سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور افزود: آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال 1403 در 295 حوزه امتحانی اصلی  و 1029 حوزه فرعی در 177 شهرستان سراسر کشور برگزار می‌شود.

دکتر صدر درباره کارت شرکت در این آزمون، گفت: داوطلبان برای شرکت در جلسه امتحان باید به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور مراجعه و از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و بر اساس آدرس و زمان تعیین‌شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

وی در پایان به داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال 1403 توصیه کرد به منظور کسب اطلاعات کامل‌تر، به اطلاعیه‌های منتشر شده در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور مراجعه نمایند.

انتهای پیام/


 منبع