به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش، دکتر عبدالرسول پورعباس با اعلام این خبر گفت: ثبت‌نام و انتخاب رشته در این دوره‌‌‌ها از امروز دوشنبه ۵ دی ماه آغاز شده و تا پایان روز پنج‌شنبه ۱۵ دی ماه ادامه دارد. رئیس سازمان سنجش آموزش کشور افزود: داوطلبان برای اطلاع از کدرشته محل‌های این مرحله […]به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش، دکتر عبدالرسول پورعباس با اعلام این خبر گفت: ثبت‌نام و انتخاب رشته در این دوره‌‌‌ها از امروز دوشنبه ۵ دی ماه آغاز شده و تا پایان روز پنج‌شنبه ۱۵ دی ماه ادامه دارد.


رئیس سازمان سنجش آموزش کشور افزود: داوطلبان برای اطلاع از کدرشته محل‌های این مرحله از پذیرش و شرایط و ضوابط ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی مراکز آموزشی پذیرنده دانشجو به دفترچه‌ ثبت‌نام و اطلاعیه‌های منتشر شده در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه کرده و سپس نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود حداکثر تا ۲۰ کدرشته محل اقدام کنند.


معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تأکید کرد: چنانچه داوطلبان قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی مرحله پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-کاربردی مهرماه سال ۱۴۰۱ قرار گرفته باشند در صورت قبولی در این مرحله از پذیرش، قبولی قبلی آنان لغو می‌شود و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد و باید در رشته قبولی جدید ثبت‌نام و ادامه تحصیل دهند.


دکتر عبدالرسول پورعباس یادآور شد: در‌ صورتی که داوطلبان مراحل ثبت‌نام و انتخاب رشته اینترنتی را به درستی انجام دهند در انتها کد رهگیری ۱۶ رقمی، از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان دریافت می‌کنند و لازم است متقاضیان از فرم تکمیل شده خود که دارای کد رهگیری است نسخه چاپی (پرینت) تهیه کنند.


وی در پایان از داوطلبان خواست به منظور کسب اطلاعات لازم در این خصوص به اطلاعیه ثبت‌نام و انتخاب رشته مرحله پذیرش تکمیل ظرفیت مورخ ۵ دی ماه که در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است مراجعه کنند.


انتهای پیام/منبع