آیین تجلیل از کارکنان جانباز و فرزند شهید سازمان سنجش آموزش کشور روز چهارشنبه 25 بهمن ماه همزمان با ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز با حضور قائم مقام رئیس سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد.  به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکترمحمدحسین حاجیلو در این مراسم ضمن تبریک […]آیین تجلیل از کارکنان جانباز و فرزند شهید سازمان سنجش آموزش کشور روز چهارشنبه 25 بهمن ماه همزمان با ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز با حضور قائم مقام رئیس سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد.


 به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکترمحمدحسین حاجیلو در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز به مأموریت حساس سازمان سنجش آموزش کشور اشاره کرد و گفت: شناسایی شایستگان در آزمون‌های مختلف از مأموریت‌های مهم و اصلی سازمان سنجش آموزش کشور بوده و امید جوانان بر حفظ امانت و صیانت از حقوق داوطلبان است.

وی خطاب به کارکنان ایثارگر سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: لازمه حفظ امانت و صیانت، داشتن روحیه ایثارگری و ازخودگذشتگی است که شما جانبازان و فرزندان شهدا می‌توانید با تزریق این روحیه به بدنه سازمان سنجش، این روحیه را تقویت کنید.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به خاطرات جانبازان و رزمندگان حاضر در جلسه گفت: حضور خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان در برگزاری جشن‌های دهه فجر انقلاب اسلامی و اعیاد شعبانیه پررنگ و با شکوه بوده است و باید توجه کنیم که فرهنگ مقاومت می‌تواند آینده‌ساز فرزندان این مرز و بوم باشد.

دکتر حاجیلو افزود: جانبازان و شهدا بر گردن ما حق دارند و ایثارگران و جانبازان سرافراز عامل تولید امنیت، عزت، منزلت و اعتبار برای ایرانیان هستند. کارکنان و مسئولان سازمان سنجش آموزش کشور نیز در کنار شما دلیرمردان و شیرزنان می‌توانند با حفظ روحیه ایثارگری در پیشبرد اهداف سازمان و تحقق عدالت آموزشی اقدام کنند.

قائم مقام سازمان سنجش آموزش کشور در پایان با اهدای لوح از کارکنان جانباز و فرزند شهید سازمان سنجش آموزش کشور تقدیر کرد.

انتهای پیام/


 منبع