رسانه KHAMENEI.IR همزمان با ششمین ماه نبرد طوفان‌الاقصی و در روزهای باقیمانده از ماه مبارک رمضان با شعار «#ماه_فلسطین» با تولید محصولات و بسته‌های رسانه‌ای متنوعی به استقبال روز جهانی قدس می‌رود. به همین مناسبت از کاربران، دغدغه‌مندان مسئله فلسطین، رسانه‌ها و فعالان فرهنگی نیز دعوت می‌شود به همراه این شعار با انتشار گسترده محصولات […]


رسانه KHAMENEI.IR همزمان با ششمین ماه نبرد طوفان‌الاقصی و در روزهای باقیمانده از ماه مبارک رمضان با شعار «#ماه_فلسطین» با تولید محصولات و بسته‌های رسانه‌ای متنوعی به استقبال روز جهانی قدس می‌رود.

به همین مناسبت از کاربران، دغدغه‌مندان مسئله فلسطین، رسانه‌ها و فعالان فرهنگی نیز دعوت می‌شود به همراه این شعار با انتشار گسترده محصولات و فعالیت‌های خود، برای برگزاری باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر ایران و دیگر نقاط جهان و همراهی و حمایت از ملت مظلوم غزه و فلسطین آماده شوند.

شعار فوق برگرفته از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره روز قدس و ماه مبارک رمضان است که چندین بار در سخنان ایشان مورد تأکید قرار گرفته؛ از جمله در سوم خرداد ۱۳۶۴ که فرمودند: «ماه رمضان براى ما ماه فلسطین است. مى‌دانید جمعه‌ى آخر این ماه را امام عزیز ما روز قدس نامگذارى کردند و ما همه‌ى ماه رمضان مى‌خواهیم مردم خودمان و ملتهاى منطقه را آماده کنیم تا در روز قدس فریاد یک‌آهنگ خودشان را بر علیه متجاوزان صهیونیسم بلند کنند و حرف حق خودشان را بزنند و دل صهیونیستها و حامیانشان را بلرزانند؛ این ماه رمضان ماست.»

دریافت نشان
  
 منبع