دانشجویان گرامی لازم است به نکات ذیل توجه فرمایند: ۱-برنامه زمان‌بندی آزمونها در درگاه مرکز المپیاد به آدرسhttp://Olympiad.sanjesh.org  قابل دریافت می باشد. ۲-آزمون‌‌ها به صورت تشریحی فقط در روز جمعه ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ بعدازظهر برگزار می شود. ۳-کارت شرکت در آزمون از روز سه ‌شنبه تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ فقط برای منتخبین شرکت […]


دانشجویان گرامی لازم است به نکات ذیل توجه فرمایند:

۱-برنامه زمان‌بندی آزمونها در درگاه مرکز المپیاد به آدرسhttp://Olympiad.sanjesh.org  قابل دریافت می باشد.

۲-آزمون‌‌ها به صورت تشریحی فقط در روز جمعه ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ بعدازظهر برگزار می شود.

۳-کارت شرکت در آزمون از روز سه ‌شنبه تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ فقط برای منتخبین شرکت در مرحله نهایی المپیاد که شهر محل آزمون خود را  انتخاب کرده‌اند، از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.

۴-زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور یابید. 

۵-همراه داشتن «کارت ملی»، «کارت دانشجویی» و «کارت ورود به جلسه آزمون‌های المپیاد»  الزامی است.

۶-منتخبین المپیاد متمرکز (همزمان با آزمون کارشناسی ارشد) گواهی اشتغال به تحصیل خود را به پست الکترونیک olympiad@sanjesh.org  ارسال کنند.

۷- پذیرایی ناهار و میان وعده به دانشجویان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می‌شود. 

۸-همراهان دانشجو همانند پدر، مادر، همسر و… اجازه ورود به داخل دانشگاه را نخواهند داشت و امکاناتی برای پذیرایی و اسکان آنها وجود ندارد.

۹-استفاده از ماشین حساب های قابل برنامه ریزی ممنوع است و دانشجویان می توانند از ماشین حساب ساده استفاده کنند. در  رشته روانشناسی استفاده از ماشین حساب ممنوع است.

۱۰-به همراه داشتن کتاب قرآن مجید و کتاب قانون در جلسات آزمون های المپیاد الهیات و معارف اسلامی و حقوق ممنوع می باشد.

۱۱-همراه داشتن موبایل و هر گونه دستگاه‌های الکترونیکی حتی به صورت خاموش، جزوه، کتاب، برگه چرک‌نویس در جلسه آزمون ممنوع بوده و در صورت مشاهده مطابق مقررات اقدام خواهد شد.

خواهشمند است متقاضیان با همکاری و رعایت بهداشت فردی، حفظ فاصله فیزیکی  این سازمان و دانشگاه‌های مجری را در برگزاری مطلوب المپیاد یاری نمایند. 
 
 منبع