دانشجویان گرامی لازم است به نکات ذیل توجه فرمایند: 1-برنامه زمان‌بندی آزمونها در درگاه مرکز المپیاد به آدرسhttp://Olympiad.sanjesh.org  قابل دریافت می باشد. 2-آزمون‌‌ها به صورت تشریحی فقط در روز جمعه 1402/04/30 از ساعت 8 صبح لغایت 18 بعدازظهر برگزار می شود. 3-کارت شرکت در آزمون از روز سه ‌شنبه تاریخ 1402/04/27 فقط برای منتخبین شرکت […]


دانشجویان گرامی لازم است به نکات ذیل توجه فرمایند:

1-برنامه زمان‌بندی آزمونها در درگاه مرکز المپیاد به آدرسhttp://Olympiad.sanjesh.org  قابل دریافت می باشد.

2-آزمون‌‌ها به صورت تشریحی فقط در روز جمعه 1402/04/30 از ساعت 8 صبح لغایت 18 بعدازظهر برگزار می شود.

3-کارت شرکت در آزمون از روز سه ‌شنبه تاریخ 1402/04/27 فقط برای منتخبین شرکت در مرحله نهایی المپیاد که شهر محل آزمون خود را  انتخاب کرده‌اند، از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.

4-زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور یابید. 

5-همراه داشتن «کارت ملی»، «کارت دانشجویی» و «كارت ورود به جلسه آزمون‌هاي المپياد»  الزامی است.

6-منتخبین المپیاد متمرکز (همزمان با آزمون کارشناسی ارشد) گواهی اشتغال به تحصیل خود را به پست الكترونيك olympiad@sanjesh.org  ارسال کنند.

7- پذیرایی ناهار و میان وعده به دانشجویان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می‌شود. 

8-همراهان دانشجو همانند پدر، مادر، همسر و… اجازه ورود به داخل دانشگاه را نخواهند داشت و امکاناتی برای پذیرایی و اسکان آنها وجود ندارد.

9-استفاده از ماشین حساب های قابل برنامه ریزی ممنوع است و دانشجویان می توانند از ماشین حساب ساده استفاده کنند. در  رشته روانشناسی استفاده از ماشین حساب ممنوع است.

10-به همراه داشتن کتاب قرآن مجید و کتاب قانون در جلسات آزمون های المپیاد الهیات و معارف اسلامی و حقوق ممنوع می باشد.

11-همراه داشتن موبايل و هر گونه دستگاه‌هاي الكترونيكي حتي به صورت خاموش، جزوه، كتاب، برگه چرك‌نويس در جلسه آزمون ممنوع بوده و در صورت مشاهده مطابق مقررات اقدام خواهد شد.

خواهشمند است متقاضیان با همکاری و رعایت بهداشت فردی، حفظ فاصله فیزیکی  این سازمان و دانشگاه‌های مجری را در برگزاری مطلوب المپیاد یاری نمایند. 
 
 منبع