به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، نهاد کتابخانه‌ها در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم دستاوردهای فرهنگی و قرآنی ارائه می‌کند. عضویت رایگان در کتابخانه‌ها، کتابت قرآن و فعالیت‌های فرهنگی و هنری ویژه کودکان و نوجوانان از جمله این برنامه‌هاست. علاقمندان برای حضور در غرفه کتابخانه‌های عمومی می‌توانند از امروز، اول فروردین، تا چهاردهم […]


به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، نهاد کتابخانه‌ها در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم دستاوردهای فرهنگی و قرآنی ارائه می‌کند. عضویت رایگان در کتابخانه‌ها، کتابت قرآن و فعالیت‌های فرهنگی و هنری ویژه کودکان و نوجوانان از جمله این برنامه‌هاست.

علاقمندان برای حضور در غرفه کتابخانه‌های عمومی می‌توانند از امروز، اول فروردین، تا چهاردهم از ساعت 17 تا 30 دقیقه بامداد به نمایشگاه قرآن مراجعه کنند.

نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با حضور 45 مؤسسه قرآنی و 24 نهاد دولتی برگزار می‌شود. بخش بین‌الملل این دوره از نمایشگاه نیز از یکم تا هشتم فعالیت خواهد داشت. در حاشیه این بخش نیز نشست قرآنی با حضور 5 نفر از وزرای فرهنگ کشور‌های اسلامی برگزار خواهد شد.

بخش دعا، نهج البلاغه، زن و خانواده از دیگر بخش‌های نمایشگاه قرآن است. در عین حال قرار است جلسات قرآنی خانگی نیز در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شود.

انتهای پیام/منبع