پایگاه خبری "پناه مردم نیوز" به نقل از ایسنا- یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون مالیات بر خانه‌های خالی اشکالی ندارد و در این رابطه دقت شده، اما اطلاعات دقیقی در این خصوص وجود ندارد که باید اطلاعات و آمار دقیقی در این راستا دریافت شود.

خلیل بهروزی فر در گفت‌وگو با خبرنگار، در رابطه با اجرایی نشدن قانون مالیات بر خانه های خالی بیان کرد: قانون اشکالی ندارد و در این رابطه دقت شده، اما اطلاعات دقیقی در این خصوص وجود ندارد که باید اطلاعات و آمار دقیقی در این راستا دریافت شود.

وی در ادامه تصریح کرد:‌ روزنه‌هایی در این رابطه وجود دارد که معمولا برخی سعی می‌کنند از طریق آنها فرار کنند تا کسی متوجه نشود که چه تعداد واحد مسکونی و چه برج‌هایی خالی است که این اطلاعات باید دقیق باشد که بتوان قانون را اجرا کرد.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود:‌ همچنین نظارت بر قانون در صورت وجود اصلاحات دقیق و شفافیتی که باید در این راستا وجود داشته باشد مساله مهمی است که در این خصوص مردم می توانند کمک کنند و از طریق مراجعی که به آنها اعلام شده این اطلاعات دقیق را به آن مراجع انتقال دهند و همچنین از طریق مشاورین املاکی که با سامانه کار می کنند هم می شود این اطلاعات را دریافت کرد.

بهروزی فر تاکید کرد:‌ در صورتی که این اطلاعات کامل و دقیق شود، با نظارتی که دستگاه‌های نظارتی خصوصا مجلس انجام می‌دهند، مطمئنا قانون به خوبی اجرا و عملی خواهد شد، چون هر آنچه در قانون پیش بینی شده باید بر اساس مر قانون به آن عمل شود.