امید ملک زاده فعال سیاسی اصولگرا طی بیانیه ای از مردم ایران خواست برای شرکت در انتخابات حضور داشته باشند

بسم رب الشهدا والصدیقین

  سلام درود خدا بر ملت شریف ایران

  مردم غیور و سرافراز ایران اسلامی

با تمام مشکلات وگله مندی های طی سالهای گذشته ونیز گله مندی مردم  از ضعف عملکرد دولتها ی غیرمتخصص ودولت هایی که کار نامه های زیبا بجا نگذاشتند،که بر حق هم هست، ، ولی مردم غیور ایران اسلامی مردم انقلابی وطن پرست با آگاهی کامل وآگاهانه  در صحنه های مختلف انقلاب حماسه ساز بودند و هستند. امسال که با حساسیت زیادی که در این انتخابات پیش رو می باشد باز هم با ارق ملی  و وطن پرستی و مجاهدت در راه وطن برای بر هم زدن دسیسه های دشمن کوردل بر خود و   نه تنها بر خود بر تمامی آحاد ملت غیور ایران اسلامی تکلیف می باشد که برای پر شکوهتر شدن  انتخابات جاری در اقدامی جهادی آشتی ملی قدم برداریم.

حال که در آستانه آزمایش  قرار گرفته ایم انتخابات مجلس شورای اسلامی میدان جهاد در راه خدا و وطن پرستی است  بصیرت وغیرت ایرانی  بودن شما مردم غیور فراهم است .

ملت غیور آگاه هستیددر شرایط کنونی دشمن اختلاف نظر سیاسی را در جامعه ما رصد می کنند وبا تلاش وتشکیل اتاق فکر ها و هزینه مالی وبرنامه ریزی  قصد ایجاد یأس و ناامیدی  دردل مردم را دارد.برای عدم مشارکت در تعیین سرنوشت خود و درصدد ایجاد توطئه در این راستا می باشند.

استکبار جهانی به خوبی می‌داند که امروز ایران اسلامی به الگویی بی ‌بدیل برای استکبارستیزی و نماد مردم سالاری دینی در جهان تبدیل شده است، آنان به خوبی می‌دانند که بیداری اسلامی در جهان اسلام با تاسی از ملتی انقلابی  شکل گرفته که ۴۵سال پیش توانست هیمنه‌ پوشالی آمریکا، اسرائیل و انگلیس را در هم بشکند و با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و با برگزاری پرشور ده‌ها انتخابات عزتمند و باشکوه ،سربلندی را نصیب خود سازد.

 با عنایت به جایگاه رفیع مجلس در نظام سیاسی ایران که عصاره ملت نام گرفته است برما مسلم است که منتخبین مردم تنها زمانی می‌توانند نمایندگی شما مردم شریف را بنمایند که حافظ اصول و ارزش های اسلامی و دینی باشند و اگر حتی یکی از اصول را نتوانند آن گونه که شایسته و در شان مردم ایران است، حفاظت و حراست نمایند، می‌بایست در انتظار رویگردانی مردم از آنان و نه از انقلاب و امام و رهبری باشند.

 ملت شریف ایران ما باید بکوشد وکلایی را برای مجلس انتخاب کنند که در اندیشه‌ گسترش ایرانی آباد وقدرتمند براب رفاه ومعیشت مردمانش کوشا باشد واحیای ارزش‌ها انقلابی و ترویج وطن پرستی داشته باشد.

 ملت غیور ایران همانگونه که با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن یٱس وناامیدی  را بر همه ظالمان و دشمنان کشور مستولی کردند با شرکت در انتخابات ۱۱ اسفند نیز بار دیگر دشمنان و تفرقه افکنان را که قصد ضربه زدن به  ایران عزیزمان ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دارند معیوس  خواهندکرد و جلوی کارشکنی های آنان را خواهند گرفت .

 ملت عزیز ایران با تمام گله های که داریم دست در دست هم خواهیم داد وبا حضور صد درصدی پای صندوق ها شرکت مکنیم.

  اینجانب بر خود تکلیف شرعی و قانونی و وطن پرستی دیدم که با چند خط با اینکه میدانم دراین سالها به واسطه تحریم و بی کفایتی بعضی از مسئولین باعث فشار اقتصادی روحی و معیشتی بر شما ملت غیور وطن پرست شدن یاد آوری کنم اگر نگاه ما بر بی کفایتی مدیران بی کفایت باشد از شاکله انقلاب و شهدا وطن پرچم  دور میشویم و میدان را برای  جولان دادن دشمن خالی میکنیم با انتخاب آگاهنه  نه انتخاب لیستی حزبی ایلی طایفه ای انتخاب فرد اصلح در پای صندوق رای حاضر شده و بر همگان ثابت خواهیم کرد ما فرزندان ایران زمین پای انقلاب شهدا وپرچم وطن وناموس  مان ایستاده ایم وعده ما پای صندوق های رای……….ارادتمند شما…امید ملک زاده فعال سیاسی

  • نویسنده : مهدی کیان
  • منبع خبر : امید ملکزاده