به گزارش روابط عمومی وزارت‌دفاع، دکتر انسیه خزعلی پس از بازدید از قسمت های مختلف این نمایشگاه گفت: احساس غرور و افتخار می‌کنم که کشور توانسته است به این موفقیت ها دست پیدا کند و در قسمت های مختلف صنایع غذایی خودکفا شود. وی با بیان اینکه امیدوارم این پیشرفت ها  روز به روز  توسعه […]


به گزارش روابط عمومی وزارت‌دفاع، دکتر انسیه خزعلی پس از بازدید از قسمت های مختلف این نمایشگاه گفت: احساس غرور و افتخار می‌کنم که کشور توانسته است به این موفقیت ها دست پیدا کند و در قسمت های مختلف صنایع غذایی خودکفا شود.

وی با بیان اینکه امیدوارم این پیشرفت ها  روز به روز  توسعه پیدا کرده  و بخش های مختلف کشور را تحت پوشش قرار دهد افزود: ما به سهم خودمان امیدواریم تا بانوان کشور بتوانند از این خدمات استفاده کنند و زنان سرپرست خانوار را تحت پوشش قرار دهیم.

دکتر خزعلی در پاسخ به اینکه کدام بخش از توانمندیهای سازمان اتکا بیشترین نمود را داشت، عنوان کرد : هر کدام از غرفه ها جذابیت خاص خود را داشت؛ بحث های گیاهی،کشاورزی و دامی هرکدام با توجه به اینکه ما را به سمت سلامت و خودکفایی می برد حائز اهمیت است.

وی به اشاره به اهمیت خدمات الکترونیک برای مشتریان  تصریح کرد: در دورانی که کمبود وقت و محدودیت های اجتماعی و شهری امکان خرید به صورت حضوری  را با چالش هایی مواجه می کند ارائه خدمات الکترونیک و فروش اینترنتی ضروری است.

دکتر خزعلی اظهار کرد: موضوع صنعت و تولید همه وسایل در داخل کشور بسیار حائز اهمیت است و اینکه که سازمان اتکا توانسته در مدت زمان کوتاهی در رقابت با دیگر تولید کنندگان خارجی فعالیت کند قابل تقدیر است.

وی بیان کرد: مهم ترین مساله در این باره سرعت پیشرفت است و اینکه در مدت زمان کوتاه سال گذشته توانسته ایم با وجود تحریم ها اقدامات موثری را به سرانجام برسانیم و به جهش خوبی در تولید برسیم.منبع