مراسم بزرگداشت وتقدیر دانش آموزان منطقه ۱۶بعداز ۴۸سال از یکی از معلمان پیشکسوت با حضور شهردار منطقه ۱۶ پیمان پور نصر انجام شد.

به گزارش نشریه پناه مردم مراسم بزرگداشت وتقدیر دانش آموزان منطقه ۱۶بعداز ۴۸سال از یکی از معلمان پیشکسوت با حضور شهردار منطقه ۱۶ پیمان پور نصر انجام شد.

در این مراسم وی با اعلام این خبر گفت: در کشور ما وظیفه معلمی بر عهده انسان هاى شریف، قانع و وظیفه شناسى است که از سر تعهد و دلسوزى به ساختن و شکل دهى استعدادهاى مومن و کاردان مشغولند، مردم ما نیز از آن جا که به نقش این طبقه فرهیخته، آگاهند، همیشه از کارشان تقدیر مى کنند.

وهمچنین افزود در جامعه اساسى ترین کار، تعلیم و تربیت است، کسى که این رسالت را به دوش مى کشد معلم است، که قدردانی از این عزیزان در زمان و مکان نمیگنجد، دانش آموزان کلاس اول ابتدایی دبستان شریعتی بعد از گذشت ۴۸ سال معلم خود را دیدند، آنها در یک اقدام فرهنگی و سنت تجلیل از استاد، یک فراخوان بین دانش آموزان قدیمی این مدرسه که هر یک در گوشه ای از کشور درگیر مسائل کاری و زندگی بودند، پخش کردند و بعد از گذشت ۴۸ سال روز سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ در منطقه گرد هم آمدند و با تبریک و قدردانی از خانم معلم دوران کودکی و تبریک تولد ایشان و قدردانی از دانش آموزان حضور یافته در این محفل خاطرات دوران کودکی را زنده نگه داشتند و یک روز به یاد ماندنی را رقم زدند.

شایان ذکر است بعد از گذشت حدود ۴۸ سال تمامی این دانش آموزان در بخش های مختلف جامعه فعالیت دارند و سرکار خانم ایراندخت فرزین نیز ۵۳ سال در منطقه ۱۶ تدریس داشتند ، دانش آموزان ایشان نیز تمامی یادگاری های آن دوران خود را در این مراسم همراه داشتند و با هدیه ای به رسم یادبود از معلمشان تقدیر کردند.

  • نویسنده : خبرنگار-مهدی کیان
  • منبع خبر : نشریه پناه مردم