به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در بخش مجازی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب، نشر «خبر امروز» حضور دارد و علاقه‌مندان کتاب که موضوعاتی همچون علوم سیاسی، سیاست بین الملل، اجتماعی و…را دنبال می کنند، می توانند کتب این انتشارات را با تخفیف‌های اعلامی نمایشگاه مجازی کتاب تهیه کنند. از جمله کتاب های نشر «خبر […]به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در بخش مجازی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب، نشر «خبر امروز» حضور دارد و علاقه‌مندان کتاب که موضوعاتی همچون علوم سیاسی، سیاست بین الملل، اجتماعی و…را دنبال می کنند، می توانند کتب این انتشارات را با تخفیف‌های اعلامی نمایشگاه مجازی کتاب تهیه کنند.

از جمله کتاب های نشر «خبر امروز» می توان به «جنگ قابل اجتباب» نوشته کوین راد، نخست وزیر و وزیر خارجه اسبق استرالیا اشاره کرد که در سال ۲۰۲۲ منتشر شده و پیرامون احتمال یک رویارویی فاجعه بار میان ایالات متحده آمریکا و چین است. این کتاب در فروردین ۱۴۰۳ با ترجمه محمدرضا نوروزپور راهی بازار کتاب شده است.

از جمله کتاب های دیگر این نشر می توان به «قدرت نرم چینی»، اثر «ماریا رپنیکووا»،در حوزه‌ی روابط بین‌الملل اشاره کرد که درباره قدرت نرم فرهنگی چین در برابر آمریکا و ترویج فرهنگ چینی در سراسر جهان است. این کتاب نیز ترجمه محمدرضا نوروزپور است.

صفحه فروش در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

۵۷۵۷منبع