یک فعال اصولگرای شهر اراک که نگاه فراجناحی به انتخابات دارد از یک اصلاح طلب حمایت نمود

اخیرا امید ملک زاده یکی از فعالان سیاسی اصولگرا که نگاه فراجناحی به موضوع انتخابات مجلس دارد ضمن حمایت از دکتر سید محمد جمالیان،رزومه ایشان را نیز جهت تنویر افکار مردم اراک به دفتر پناه مردم نیوز ارسال داشتند.

 امید ملک زاده فعال سیاسی اصولگرا باز اولویت را قبل از سیاسی بودن مردمی بودن را اثبات کرد  او نظر خود را در باره نامزد های انتخاباتی کلان شهر اراک اعلام کرد. ملک زاده گفت تمامی نامزد ها اصلح و شایسته هستن ولی اگر نظر شخصی خود را بخواهم بگویم یا پیشنهاد بدهم برای مشارکت حداکثری باید فارغ از جناح و وابستگی سیاسی گفته شود .

اگر در جبهه اصولگرا تک نماینده ای که بین تمام عزیزان و سروران گرانقدر بخوام نام ببرم با کار نامه و عملکرد بهتر و صادقانه بگویم بی انصافی است نامی غیر از جناب محمد حسن آصفری را ببرم  که ظلم بزرگ بر همشهری های خود  و حوزه انتخابیه کردم. ملک زاده تاکید کرد با شناخت کامل از وی و شاهد پیگیری های  مشکلات مردم شریف  حوزه انتخابیه خود در تهران بوده ام وایشان که چندین دوره به خوبی کار جهادی و انقلابی و بی حاشیه داشتند و اگر در جبهه اصلاحات بخواهم نام ببرم عزیزی که با جان فشانی و کار نامه زیبا و جهادی در زمانی که خیلی ها در زمان کرونا ترس از انتصاب دانشگاه علوم پزشکی را داشتن باید فارغ از اینکه در جبهه اصولگرا هستم و شاید از نظر روال سیاسی درست نباشد نامزد جبهه مقابل را تعریف و تمجید و معرفی کرد که شخصه خود را قبل از، سیاسی بودن مردمی می بینم و برای عدالت و مشارکت حداکثری باید نام جهادگری از خانواده علوم پزشکی را برد .

جناب دکتر سید محمد جمالیان نامی که در زمان  بحران سختی های بیشمار پای این ملت شبانه روز ایستاد و به مردم این استان خدمت کرد پس باید نام دو عزیز را با افتخار به مردم شریف اعلام میکنم جناب محمد حسن آصفری از جبهه اصولگرا و جناب سید محمد جمالیان از جبهه اصلاح طلب ها .نظر ملک زاده درباره لیستهای تخصصی تر چنین گفت  . در بین لیست های که بیرون آمده ازجمله احزاب و گروهها  وجبهه ها ارائه شده لیست شورای وحدت  را لیستی تخصصی دانست.

  متخصص مسمومیت ها و پزشکی قانونی؛

رییس اسبق دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی،

استاد دانشگاه ،

در حریان اپیدمی کرونا با بهره مندی ازیک تیم متخصص و جهادی ،عملکرد موفقی در زمینه پیشگیری و کنترل بیماری ایفاء نمودند. افزایش تحت های بیمارستانی ،رشد فزاینده در  شاخص های بهداشتی ، گسترش شبکه بهداشت ، افزایش پذیرش دانشجویان پزشکی و پرستاری و مامایی ، و نظارت شبانه روزی دکتر جمالیان بر وضعیت درمانی استان همواره وجود داشت.

همچنین رضایتمندی مردم  از حوزه سلامت در دوران ریاست ایشان در زمان ریاست بر دانشگاه علوم پزشکی افزایش چشمگیری داشت.

 

از نظر اخلاقی بسیار مردم دار و مردم دوست بویژه طبقات ضعیف میباشد.

فردی معتقد به نظام ، دوستدار انقلاب و ایران و تابع مقام معظم رهبری می باشند.

  • نویسنده : مهدی کیان
  • منبع خبر : امید ملک زاده