دکتر عین‌اللهی در نشست هم اندیشی با رؤسای دانشکده ها و بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران: دانشگاه علوم پزشکی تهران باید در همه زمینه‌ها الگو باشد به گزارش وبدا، دکتر بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست مشترک اعضای هیأت رئیسه، رؤسای دانشکده ها و بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران […]


دکتر عین‌اللهی در نشست هم اندیشی با رؤسای دانشکده ها و بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران:

دانشگاه علوم پزشکی تهران باید در همه زمینه‌ها الگو باشد

به گزارش وبدا، دکتر بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست مشترک اعضای هیأت رئیسه، رؤسای دانشکده ها و بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران در تالار دارالفنون ستاد مرکزی این دانشگاه با اشاره به شبهای پرفیض و برکت قدر اظهار داشت: در این شب‌های نورانی از خدواند متعال می خواهیم به ما توفیق عبودیت و اخلاص عطا فرماید و ما را یاری دهد تا غبار نفسانیت را از دل ها بزداییم و به وحدت و همدلی و هماهنگی که همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده است، بگراییم.

 

وی  گفت: امروز که توفیق خدمت به ما واگذار شده، باید از هیچ تلاشی برای خدمت هر چه بهتر و بیشتر به مردم دریغ نکنیم و تمام توان خود را برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی به کار گیریم.

 

دکتر عین‌اللهی با تاکید بر اینکه دانشگاه علوم پزشکی تهران نماد آموزش پیشرفته در کشور است، تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی تهران باید در همه زمینه الگو باشد. 

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به لزوم مسئولیت پذیری از سوی مدیران نظام سلامت اشاره و خاطرنشان کرد: لازمه مسئولیت پذیری،  کارآمدی و پیگیری مجدانه امور است که باید با روحیه و کار جهادی تؤام باشد. 

 

دکتر عین اللهی بر ضرورت امید آفرینی در جامعه  تاکید کرد و افزود: بهترین رویکرد در مقابله با جنگ روانی دشمن، جهاد تبیین و روایت داشته ها، یافته ها و ابتکارات دانشمندان مؤمن و جوان کشور برای مردم است.  

 

 در این  نشست، اعضای هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی تهران، روسای دانشکده‌ها و بیمارستان‌ها، دیدگاه ها و راهکارهای خود برای ارتقای خدمات سلامت به مردم را مطرح کردند./۲۰۹منبع