نماینده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی از مجلس خواست که با توجه به لغو دورکاری صددرصدی از دستور کار دستگاه های اجرایی، برای مراقبت از سلامت مردم و برای افزایش بهره وری دستگاه های اجرایی وارد عمل شود.

به گزارش پایگاه خبری “پناه مردم نیوز” به نقل از ایسنا، محمدعلی محسنی بندپی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: علیرغم شتاب قابل توجه در تامین واکسن مورد نیاز مردم توسط دولت محترم که جای تقدیر و تشکر دارد، همچنان ویروس کرونا روزانه بیش از ده هزار نفر را مبتلا می کند و جان ۲۰۰ نفر را می گیرد.

وی با اشاره به اینکه اخیرا باخبر شدیم که دورکاری صددرصدی از دستور کار دستگاه های اجرایی خارج شده است، گفت: این موضوع هم مغایر اسناد بالادستی و قانون برنامه ششم است و هم مغایر سلامت مردم می باشد و به نوعی باز کردن آغوش برای پیک ششم است.

نماینده مردم نوشهر یادآور شد: موضوع دورکاری حدود ۳۰ سال است که توسط کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته در حال اجراست و علت عمده آن برای بیماری کرونا یا مبارزه با بیماری های دیگر نیست، بلکه برای افزایش بهره وری، کاهش هزینه و کاهش ترافیک و آلودگی هوا و… بوده است.

محسنی بندپی گفت: از مجلس تقاضا دارم که برای مراقبت از سلامت مردم و برای افزایش بهره وری دستگاه های اجرایی حتما وارد عمل شود.