مجموعه کالاصنعت تولید کننده انواع دستگاه لیبل زن در مشهد است. این مجموعه آماده ارائه انواع خدمات پس از فروش و پشتیبانی به سراسر کشور است

به گزارش پناه مردم نیوز به نقل از  خبرگزاری مهر، مجموعه کالاصنعت تولید کننده انواع دستگاه لیبل زن در مشهد است. این مجموعه آماده ارائه انواع خدمات پس از فروش و پشتیبانی به سراسر کشور است. برای خرید و انتخاب دستگاه لیبل زن می‌توانید از مشاوره حضوری و غیر حضوری با کارشناسان فنی ما بهره ببرید.

احداث کارخانه‌های تولیدی در شرق و شمال کشور نیاز به دستگاه‌های لیبل زن را افزایش داده است. از آنجایی که لیبل باعث زیبایی بصری بسته بندی محصول می‌شود تولیدکنندگان در بازار رقابتی و بسته بندی‌های خاص محصولات خارجی و داخلی همواره تلاش می‌کنند تا بهترین بسته بندی را عرضه نمایند در غیر این صورت شکست خواهند خورد. چسباندن لیبل با دست میسر نیست و علاوه بر سخت و زمانبر بودن آن باعث کاهش کیفیت بسته بندی می‌شود.

دستگاه‌های لیبل زن صنعتی معمولاً با ظرفیت تولید ۱۵۰۰ الی ۱۰۰۰۰ در هر ساعت ساخته می‌شوند و برای هر مدل ظرف دستگاه خاصی به تولیدکننده پیشنهاد می‌شود. اکثر ماشین سازی ها معمولاً دستگاه لیبل چسبان را متناسب با ظرف تولید کننده می‌سازند.

دستگاه لیبل گرد یک طرفه مناسب ظروف استوانه‌ای است که می‌تواند به صورت یک تیکه لیبل را دور ظرف بچسباند. یکی از دستگاه‌های کاربردی برای این مدل لیبل دستگاه ELF-۵۰ است. این دستگاه توانایی لیبل زنی ۶۰۰۰ عدد ظرف گرد را در هر ساعت داراست. از مهم‌ترین مزیت‌های این دستگاه ابعاد کوچک نسبت به لیبل زن‌های دیگر و همچنین عدم نیاز به پمپ باد است.

دستگاه لیبل گرد دو طرف مناسب برای ظروف استوانه است و می‌تواند دو عدد لیبل را به دور ظرف چسباند. این دستگاه‌ها قابل تنظیم به صورت یک لیبل به دور هر ظرف هم هستند. این دستگاه امکان لیبل زنی ظروف گرد تا قطر ۱۷ سانت را داره است مانند دبه، سطل و…

دستگاه لیبل زن تخت مناسب برای انواع گالن، کارتن و مکعبی است. این دستگاه می‌تواند به صورت یک طرفه و یا دو طرفه و یا به صورت تخت از بالا ساخته شود.

دستگاه لیبل زن تمام اتومات کالاصنعت امکان لیبل زدن به روی همه ظروف چه تخت و یا گرد را مهیا ساخته است این دستگاه لیبل زنی را به صورت دو طرفه و یا دو تیکه هم می‌تواند انجام دهد و یک دستگاه همه فن حریف است. این دستگاه دارای امکاناتی نظیر نوار بالا، اپلیکیتور مجزا و قلطک می‌باشد. ماژول های این دستگاه به اپراتور امکان تنظیم برای هر ظرفی را می‌دهد.

اگر قصد خرید دستگاه لیبل زن صنعتی دارید باید به چند نکته توجه کنید:

ابتدا نوع لیبل خود را مشخص کنید. لیبل ها دارای تنوع زیادی هستند و ماشین‌های لیبل زنی برای هر نوع از لیبل ها متفاوت است. ماشین موجود در کالا صنعت برای لیبل های پشت چسبدار ساخته می‌شود.

نوع، مدل و سایز ظرف را مشخص کنید. برای هر یک از ظروف ماشین لیبل زنی خاصی تهیه می‌شود که به لحاظ کارایی و قیمت دستگاه لیبل زن بسیار با هم متفاوت هستند.

به میزان ظرفیت تولید توجه کنید. ماشین‌های لیبل زنی با ظرفیت تولید بالا برای کارگاه‌های تولیدی کوچک صرفه اقتصادی ندارد.

کالا صنعت همواره در پی تلاش برای آماده سازی بهترین دستگاه‌های بسته بندی برای تولید کنندگان بوده است و در زمینه انواع دستگاه‌های جت پرینتر، لیبل زن، پرکن و بسته بندی مایعات در شهر مشهد فعالت می‌کند. برای کسب هر گونه اطلاعات و مشاوره به سایت www.kalasanat.ir مراجعه نمائید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.