طی تماسهای مکرر شهروندان با سامانه 137 پلاس درخصوص رفع خطر، بهسازی و مرمت آسفالت و چاله‌های ایجاد شده در سطح بزرگراه آزادگان شمال اقدامات اجرایی فوری انجام گرفت.

به گزارش پناه مردم نیوز،با توجه به ارسال پیام‌های متعدد شهروندان به مرکز سامانه ۱۳۷ پلاس درخصوص رفع خطر، بهسازی و مرمت آسفالت و چاله‌های ایجاد شده در سطح بزرگراه آزادگان شمال حدفاصل پل احمدآباد تا پل بزرگراه فتح، اکیپ اجرایی آسفالت معاونت فنی و عمران منطقه ۱۸ به همراه اکیپ‌های اجرایی فوریت‌های سامانه ۱۳۷پلاس نسبت به لکه‌گیری و روکش آن اقدام کردند.

گفتنی است:بر همین اساس، اکیپ اجرایی آسفالت معاونت فنی و عمران منطقه ۱۷ به همراه اکیپ‌های اجرایی فوریت‌های سامانه ۱۳۷پلاس به محل اعزام و طی هماهنگی با کارخانه آسفالت و پلیس راهور، موفق به لکه‌گیری و همچنین روکش بخش اعظمی از چاله‌های بزرگراهی و عیوب موجود در بزرگراه آزادگان شمال حدفاصل پل احمدآباد تا پل بزرگراه فتح شدند.

همچنین در این عملیات که به ‌صورت فوریتی و با بسیج عوامل فوریت‌های سامانه ۱۳۷پلاس منطقه ۱۸ و اکیپ‌های مجری آسفالت حوزه فنی و عمران صورت گرفت، بیش از ۴۰ تن آسفالت گرم به انضمام ۵۰ بسته آسفالت سرد، توسط ۱۰ نفر از عوامل اجرایی و کارگری در مدت زمان ۳ روز انجام پذیرفت.

  • منبع خبر : روابط عمومی بازرسی شهرداری تهران