ائمه‌ی جمعه‌ی سراسر کشور صبح سه‌شنبه (۱۴۰۲/۱۰/۲۶) با حضور در حسینیه‌‌ی امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کردند. رسانه KHAMENEI.IR در حاشیه این دیدار گفت‌وگویی با ماموستا ملاقادر قادری، امام جمعه اهل‌تسنن پاوه داشته است. ماموستا ملاقادر قادری: مسئله انتخابات، هم جنبه مذهبی دارد و هم جنبه ملّی، امروز انقلاب اسلامی در دنیا مطرح […]


ائمه‌ی جمعه‌ی سراسر کشور صبح سه‌شنبه (۱۴۰۲/۱۰/۲۶) با حضور در حسینیه‌‌ی امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کردند.

رسانه KHAMENEI.IR در حاشیه این دیدار گفت‌وگویی با ماموستا ملاقادر قادری، امام جمعه اهل‌تسنن پاوه داشته است.

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/home/rect-1-n.gif ماموستا ملاقادر قادری:
* مسئله انتخابات، هم جنبه مذهبی دارد و هم جنبه ملّی، امروز انقلاب اسلامی در دنیا مطرح است، پس باید حقیقتا آن‌گونه باشیم که برای تقویت انقلاب مفید و موثر است؛ از جمله در مسئله انتخابات.

از آن‌جایی که امروز معاندین و مخالفین تبلیغ می‌کنند که مردم در انتخابات شرکت نکنند، از جنبه مذهبی وظیفه ما این است که مردم را دعوت کنیم که در صحنه باشند و رأی بدهند.

از جنبه ملی هم ما بعنوان یک ایرانی، باید در عرصه‌هایی که برای وطنمان، مملکتمان، امنیتمان و برای سربلندی ملتمان مؤثر است، حضور داشته باشیم از جمله در انتخابات.

انتخابات یک امر ملّی است و ان‌شاءالله نه تنها ما شرکت خواهیم کرد بلکه مردم را به شرکت فعال دعوت می‌کنیم.

رسانه‌ی KHAMENEI.IR، در حاشیه دیدارهای رهبر انقلاب، در گفتگو با کارشناسان و مدعوین دیدار در قالب بسته تصویری #روایت_اول به تبیین و تحلیل بیانات رهبر انقلاب میپردازد.منبع