صدور مجوز مجمع خیّرین اورژانس کشور در کمتر از یکساعت به گزارش وبدا، دکتر جعفر میعادفر هدف از برگزاری این همایش که با حضور بیش از صد تن از خیّرین حوزه سلامت برگزار شد را رایزنی برای تشکیل مجمع خیّرین اورژانس کشور عنوان کرد و ضمن قدردانی از خیّرین، نتایج حاصل از این نشست را […]


صدور مجوز مجمع خیّرین اورژانس کشور در کمتر از یکساعت

به گزارش وبدا، دکتر جعفر میعادفر هدف از برگزاری این همایش که با حضور بیش از صد تن از خیّرین حوزه سلامت برگزار شد را رایزنی برای تشکیل مجمع خیّرین اورژانس کشور عنوان کرد و ضمن قدردانی از خیّرین، نتایج حاصل از این نشست را بسیار خوب و مثبت ارزیابی کرد.

وی با اشاره به نقش ارزشمند خیّرین در حوزه های مختلف هدف از تشکیل مجمع خیّرین اورژانس کشور را ایجاد بستری برای جلب مشارکت نیکوکاران و خیراندیشان داخل و خارج کشور به منظور کمک به ارتقای خدمات اورژانس عنوان کرد.

دکتر میعادفر با اشاره به برخی کاستی های موجود از قبیل کمبود پایگاه، فرسودگی آمبولانسها و نیاز به تجهیزات به روز پزشکی، ابراز امیدواری کرد که اورژانس بتواند با بهره گیری از ظرفیت خیّرین در جهت رفع نواقص موجود و خدمت رسانی هرچه بهتر و سریع تر به هموطنان گام بردارد.

وی همچنین با تقدیر از مساعدت وزارت کشور در زمینه صدور مجوز تشکیل مجمع خیّرین سلامت اورژانس، عنوان کرد: انرژی صمیمی و حضور پرشور خیّرین به حدی بود که معاون اجتماعی وزارت کشور در طول برگزاری مراسم، خبر خوش صدور مجوز این تشکل را به حاضرین اعلام کرد.

گفتنی است ولیئی، معاون مشارکت های اجتماعی وزارت کشور که از حاضرین مراسم بود ضمن اعلام خبر صدور مجوز مجمع خیّرین اورژانس اضافه کرد این مورد یک مورد اورژانسی و سریع ترین فرایند صدور مجوز برای تشکل های مردمی در تاریخ بوده است.منبع