قدردانی وزیر بهداشت از مجاهدت ۷ هزار خادم سلامت در راهپیمایی اربعین و دهه پایانی صفر به گزارش وبدا، متن پیام دکتر بهرام عین اللهی به این شرح است:   بسم الله الرحمن الرحیم    وَمَنْ یُعَظِّمْ شَعَائِرَ اللَّهِ فَإِنَّهَا مِنْ تَقْوَی الْقُلُوبِ (حج 32)   راهپیمایی پرشکوه و با عظمت شیفتگان و دلدادگان آستان […]


قدردانی وزیر بهداشت از مجاهدت ۷ هزار خادم سلامت در راهپیمایی اربعین و دهه پایانی صفر

به گزارش وبدا، متن پیام دکتر بهرام عین اللهی به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

 

وَمَنْ یُعَظِّمْ شَعَائِرَ اللَّهِ فَإِنَّهَا مِنْ تَقْوَی الْقُلُوبِ (حج 32)

 

راهپیمایی پرشکوه و با عظمت شیفتگان و دلدادگان آستان های مطهر حسینی و رضوی در  اربعین و همچنین دهه پایانی صفر، صحنه هایی درخشان و جاودانه از عشق به خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام را رقم زد و اشتیاق زلال و  وصف ناپذیر ۷ هزار خادم سلامت در مسیر خدمت به زائران این آستان های مقدس را جلوه هایی ابدی و توصیف ناشدنی بخشید. 

 

این بار نیز با حضور پرافتخار زائران و خادمان صدیق آنان از جمله خادمان سلامت، مناسک راهپیمایی اربعین، عالمگیر و مراسم سوگواری دهه پایانی صفر جهانی شد؛ این خون حسین‌ بن‌علی(ع) است که پس از ۱۴۰۰ سال می جوشد و روز به‌ روز تازه‌تر می شود، این حب رسول خدا(ص) و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است که هر روز زنده‌ تر می شود؛ این پیام حق جویی و آزادگی است که از حلق اباعبدالله(ع) و گلوی زینب کبریٰ(سلام‌ الله ‌علیهما) در نهایت غربت و تنهایی صادر می شود و عالم را فرا می گیرد. اهل بیت (علیهم‌السّلام) متعلّق به انسانیّت و افتخار ما شیعیان آن است که پیروان اهل بیت(ع) باشیم. در روزگاری که دشمنان اسلام و امّت اسلامی با انواع ابزارها از پول و سیاست و سلاح علیه امّت اسلامی توطئه می کنند، خداوند متعال مراسم‌ راه‌پیماییِ اربعین و دهه پایانی صفر را به برکت حضور میلیونی زائران و خادمان ایشان از جمله پزشکان، پرستاران، فعالان حوزه بهداشت و اورژانس شکوه و عظمت بخشیده است. این آیت عظمای الهی و نشانه‌ اراده‌ لایزال خداوند بر نصرت امّت اسلامی است.

 

اینجانب بر خود لازم می‌دانم از مجاهدت‌های بی وقفه و شبانه‌روزی نیروهای حوزه بهداشت، درمان، اورژانس و همه همکارانم که با اخلاص و با قصد قربت در مسیر خدمت به زوار اهل بیت علیهم السلام گام برداشتند، صمیمانه تشکر و قدردانی کنم.

 

از خداوند بزرگ برای همه عزیزانی که حلاوت خدمت به زائران را بر شیرینی پیاده‌ روی اربعین و تشرف به زیارت حضرت سیدالشهدا(ع) مقدم داشتند و نیز در جوار حرم مطهر رضوی به تأمین سلامت زائران همت گماشتند، مزید توفیق در سایه الطاف الهی و عنایت اهل بیت(ع) را خواستارم.

 

بهرام عین اللهی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 منبع