پناه مردم نیوز/سیستان و بلوچستان مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: مجوز احداث ۱۵جایگاه سی ان جی به صورت رایگان برای سیستان و بلوچستان صادر شده است.

به گزارش پناه مردم نیوز- ابراهیم پوریزدانی افزود: از این تعداد هشت جایگاه سی ان جی در شمال و هفت جایگاه در جنوب سیستان و بلوچستان احداث خواهد شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: قرار است چهار جایگاه در شمال سیستان و بلوچستان در اختیار شهرداری قرار بگیرد که مدت چهار ماه است ۲مجوز برای شهرداری خاش و سازمان حمل و نقل و باربری صادر شده اما تاکنون تنها ۲۰ تا ۳۰درصد جایگاه ساخته شده است.

وی افزود: همچنین به شهرداری زابل و سازمان همیاری شهرداریهای استان مجوز ساخت جایگاه سی ان جی داده شده اما هنوز اقدامی برای راه اندازی آن نشده است.

وی بیان کرد: چهار جایگاه در شمال استان نیز در اختیار بخش خصوصی قرار گرفته که در این زمینه مشکلی وجود ندارد و امیدواریم هرچه سریعتر ساخته و راه اندازی شوند.

پوریزدانی ادامه داد: جایگاه ها باید تا بهمن ماه آماده و راه اندازی شوند در غیراینصورت مجوزها به افراد و ارگان های دیگر واگذار می شود.

وی گفت: در حال حاضر یک جایگاه سی ان جی در زاهدان فعالیت می کند که باید جایگاه های دیگر هرچه سریعتر راه اندازی شوند .