به گزارش مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «سیدصولت مرتضوی» امروز، شنبه پانزدهم بهمن‌ماه به مناسبت میلاد خجسته امیرالمومنین حضرت امام‌علی‌(ع) و روز مددکار اجتماعی در بازدید از بزرگترین شهرک نگهداری معلولین نمونه کشور گفت: مجموعه خیریه ریحانه به همت خیرین عزیز توانسته خدمت بزرگی به معلولین و سالمندان داشته باشد. […]به گزارش مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «سیدصولت مرتضوی» امروز، شنبه پانزدهم بهمن‌ماه به مناسبت میلاد خجسته امیرالمومنین حضرت امام‌علی‌(ع) و روز مددکار اجتماعی در بازدید از بزرگترین شهرک نگهداری معلولین نمونه کشور گفت: مجموعه خیریه ریحانه به همت خیرین عزیز توانسته خدمت بزرگی به معلولین و سالمندان داشته باشد.

 

وی با اشاره به خدمات فرهنگی، آموزشی و مهارتی مرکز ریحانه به مددجویان، گفت: همراهی خیرین در کشور یکی از بسترها و ظرفیت‌های توسعه رفاه اجتماعی است.

 

وزیر رفاه، با تبریک روز مددکار اجتماعی یادآور شد: یکی از اهداف کلان حکومت‌داری امام‌علی‌(ع) تحقق عدالت اجتماعی مبتنی بر سیره نبی مکرم اسلام‌(ص) بود.

 

مرتضوی گفت: مددکاری اجتماعی علاوه بر بررسی، کاهش و رفع مشکلات فردی و شخصی به مسائل اجتماعی گسترده‌تر مانند فقر، بیکاری و خشونت‌های خانگی نیز می‌پردازد.

 

وی اظهار کرد: سالروز ولادت امام علی(ع)، روز پدر و روز مددکار را گرامی می‌داریم و به همه‌ مددکاران عزیزی که دل در گرو خدمت به مددجویان بهزیستی دارند درود و سلام می‌فرستیم.منبع