به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهلت شرکت در دوازدهمین دوره جایزه ادبی یوسف استان تهران با توجه به درخواست‌های مکرر نویسندگان، تا ۲۸ اسفند ماه ۱۴۰۱ تمدید شد. دوازدهمین دوره جایزه ادبی یوسف در دو بخش بزرگسال و نوجوان و یک بخش ویژه برگزار می‌شود که در بخش‌های بزرگسال و نوجوان، موضوع اصلی داستان‌های ارسالی باید […]


به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهلت شرکت در دوازدهمین دوره جایزه ادبی یوسف استان تهران با توجه به درخواست‌های مکرر نویسندگان، تا ۲۸ اسفند ماه ۱۴۰۱ تمدید شد.

دوازدهمین دوره جایزه ادبی یوسف در دو بخش بزرگسال و نوجوان و یک بخش ویژه برگزار می‌شود که در بخش‌های بزرگسال و نوجوان، موضوع اصلی داستان‌های ارسالی باید حوزه دفاع مقدس و زرمندگان اسلام باشد. ضمن اینکه داستان بخش نوجوان باید طبق معیارهای داستان نوجوان و برای این گروه سنی نوشته شده باشد.

موضوع بخش ویژه دوازدهمین دوره جایزه ادبی یوسف، “وحدت ملی، ایران قوی” است که موضوع و مضمون داستان ارسالی در این بخش باید با توجه به شعار فوق باشد.

حجم آثار ارسالی نباید از ۴ هزار کلمه تجاوز کند و همچنین داستان‌های ارسالی نباید قبلاً در کتاب مستقل یا مشترک یا نشریه‌ای منتشر شده باشند. آثار باید به صورت تایپی در قالب فایل word ارسال شود و محدودیتی از نظر تعداد آثار برای ارسال وجود ندارد.

علاقه‌مندان برای شرکت در دوازدهمین دوره جایزه ادبی یوسف می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه استان تهران به نشانی: تهران، میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی، انتهای خیابان سرو، روبروی پارک طالقانی، موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، ساختمان معاونت فرهنگی و هنری یا به نشانی‌های پست الکترونیکی yousef12th1401@gmil.com و ab.ghahri@gmail.com و یا از طریق پیام رسان ایتا به شماره ۰۹۳۵۶۲۶۶۴۷۲ ارسال کنند. شرکت‌کنندگان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به نشانی فضای مجازی ۱۲th_yousef_literary_festival مراجعه کنند.

انتهای پیام/منبع