فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اینکه نیروی زمینی ارتش می‌تواند طومار هر متجاوز نابخردی را به سرعت در هم بپیچد، گفت: نیروی زمینی آماده اجرای ماموریت‌های مختلف است و کارکنان خود را به گونه‌ای ارتقا داده که در هر لحظه توان اجرای عملیات در صحنه‌ها و عرصه‌های مختلف را دارند.

طومار هر متجاوز نابخردی را به سرعت درهم می‌پیچیم

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری روز شنبه در حاشیه مراسم افتتاح پروژه ۴۷ واحدی مسکن سازمانی مهر ولایت و مجموعه فرهنگی رفاهی شهید سلامت‌بخش در جمع خبرنگاران با اشاره به تاکید فرمانده معظم کل قوا(مدظله‌العالی) بر ارتقای سطح معیشت و کرامت انسانی کارکنان، گفت: در حوزه معیشتی و امتثال اوامر معظم‌ له،  ۲۸طرح لبیک برای جامعه هدف را تعریف کردیم که هر کدام یک شامل گروه خاصی،  مانند مسکن سازمانی، مسکن شخصی، کمک به ازدواج کارکنان، کمک به بهبود بیماران و… است.

وی افزود: تلاش داریم تا در ابعاد مختلف معیشت کارکنان گام برداریم، تا یک نیروی زمینی در تراز انقلاب اسلامی داشته باشیم.

امیر حیدری اضافه کرد: اکنون ما در بحث مسکن شخصی و سازمانی وارد عمل شده ایم و برای ساخت و تحویل ۲۳ هزار واحد مسکونی سازمانی برنامه ریزی کرده و در حال احداث هستیم.

وی خاطرنشان کرد: در رابطه با مسکن شخصی هم تقریبا گامی بلند تر از قبل برداشتیم و یک برنامه طولانی مدت را با حمایت بنیاد تعاون ارتش پایه گذاری کردیم و در همین رابطه ۱۶ تعاونی موفق را ایجاد کرده که مسئولیت ساخت منازل شخصی را عهده دارند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش درباره ارتقای توان رزمی نیروی زمینی گفت: برابر بازدیدهایی که قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا(ص)، ستاد کل نیروهای مسلح و ستاد فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی از ما دارند تلاش کردیم تا توان نیروها را تا حد قابل قبولی ارتقا دهیم. به گونه‌ای که امروز ما هم در مرزهای غرب کشور، هم در مرزهای شرق و جنوب شرق کشور حضور داریم و با توجه به مشکلاتی که میان کشورهای آذربایجان و ارمنستان بوجود آمده در مرزهای شمال غرب کشور نیز اخیراً پر رنگ‌تر مستقر شدیم که این نشان از توان و آمادگی رزمی نیروی زمینی است.

وی تصریح کرد: امروز نیروی زمینی آماده اجرای ماموریت های مختلف است و کارکنان خود را به گونه‌ای ارتقا داده که در هر لحظه توان اجرای عملیات در صحنه‌ها و عرصه های مختلف را دارند.

امیر سرتیپ حیدری درباره  آمادگی  یگان‌های مختلف نزاجا گفت: امروز نیروی زمینی در حوزه پهپاد وضعیت مطلوبی دارد و می‌تواند پاسخگوی تهدیدات باشد و اعلام می‌کنیم که نیروی زمینی در بالاترین وضعیت آمادگی رزمی قرار دارد که می تواند طومار هر متجاوز نابخردی را به سرعت در هم بپیچد.

وی با بیان اینکه ما باید در مرزها حضور داشته باشیم گفت: حضور در مرز یعنی تولید امنیت و بالا بردن روحیه و آرامش خاطر مردم، چراکه خط قرمز ما امنیت کشور و مردم است.

  • منبع خبر : ایلنا