«حسین نصیرزاده» رئیس هیئت اندیشه‌ورز سازمان بسیج ادارات و کارمندان تهران‌ بزرگ در این نشست اظهار کرد: شهدای هسته‌ای اندیشه‌ورز بودند که مورد بغض و کینه استکبار جهانی قرار گرفته و به مقام شهادت نائل آمدند.

خبرنگار-مرجان یارمحمدی : «حسین نصیرزاده» رئیس هیئت اندیشه‌ورز سازمان بسیج ادارات و کارمندان تهران‌ بزرگ در این نشست اظهار کرد: شهدای هسته‌ای اندیشه‌ورز بودند که مورد بغض و کینه استکبار جهانی قرار گرفته و به مقام شهادت نائل آمدند.

نصیرزاده، اقدام‌های اجرایی بسیج سراسر کشور را محصول برنامه‌ریزی و مسئله‌یابی هیئت‌های اندیشه‌ورز دانست و گفت: یکی از مهم‌ترین وظایف هیئت‌های اندیشه‌ورز، مسئله‌یابی و ارائه راهکار درست و مطلوب برای حل نظام مسائل کشور است.

وی، مرجع فکری هیئت اندیشه‌ورز را مکتب انقلاب و جهادی دانست.

رئیس هیئت اندیشه‌‌ورز سازمان بسیج ادارات و کارمندان تهران‌ بزرگ، بر ترویج فرهنگ فرزند‌آوری در کشور تأکید و اضافه کرد: نظام مسائل کشور با محوریت وزارتخانه‌های تخصصی تهیه و تدوین می‌شود.

«طاها شفیعی» فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این نشست، گزارشی از اقدامات این مرکز را ارائه کرد.

در این نشست که با حضور «فائزه‌سادات بهشتی» معاون خواهران سازمان بسیج ادارات و کارمندان تهران بزرگ، «رقیه میرزایی» مسئول بسیج جامعه زنان سازمان بسیج ادارات و کارمندان کشور، «مریم زمانی» مسئول خواهران سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و «نرجس بختیارخلج» مشاور امور زنان و خانواده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، در زمینه ارتقای بهره‌وری زنان شاغل تبادل‌نظر صورت پذیرفت.

همچنین در پایان این برنامه از مقام شامخ مادران و همسران شهدای والامقام «احمدی‌روشن، علی‌محمدی، عیسی‌پور و میرزایی» تقدیر به‌عمل آمد.

  • منبع خبر : مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی