به گزارش اقتصادنیوز و به نقل از ایرنا، سید حمید حسینی افزود: این حادثه ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه عصر امروز رخ داد که برای امدادرسانی به مصدومان ۵ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شد. وی ادامه داد: تمامی مصدومان این حادثه به بیمارستان حکیم نیشابور منتقل شدند. […]


به گزارش اقتصادنیوز و به نقل از ایرنا، سید حمید حسینی افزود: این حادثه ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه عصر امروز رخ داد که برای امدادرسانی به مصدومان ۵ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: تمامی مصدومان این حادثه به بیمارستان حکیم نیشابور منتقل شدند.

بالگرد اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور برای نجات مادر باردار در منطقه کوهستانی سرولایت به پرواز درآمد

رییس اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور در ادامه گفت: ساعت ۱۱:۴۰ دقیقه امروز نیز بالگرد اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور به درخواست اورژانس پایگاه عبدالله گیو برای امداد رسانی به مادر بارداری که در هفته آخر بارداری قرار داد و دچار درد شکمی شده بود به پرواز درآمد.

حسینی ادامه داد: پس از اخذ شرح حال توسط کارشناسان اورژانس پایگاه عبدالله گیو و هماهنگی های لازم با مرکز ارتباطات، انتقال هوایی در دستور کار واحد هماهنگی عملیات این مرکز قرار گرفت و بالگرد اورژانس به پرواز در آمد و مددجو تحت مراقبت کامل به بیمارستان حکیم نیشابور منتقل می شود.

 مرکز شهرستان ۴۰۰ هزار نفری نیشابور در جغرافیای مرکزی خراسان رضوی در ۱۲۷ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

مرکز اورژانس پیش‌ بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور با ۳۳ پایگاه عملیاتی شامل ۱۱ پایگاه شهری، ۱۸ پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه امداد هوایی، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، چهار پایگاه موتورلانس با تحت پوشش داشتن چهار شهرستان نیشابور، فیروزه، زبرخان و میان جلگه به صورت شبانه‌روزی و رایگان به جمعیت تحت پوشش خدمات ارائه می‌دهد.

مسوول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز به خبرنگار ایرنا گفت: تصادف سه دستگاه خودروی سواری در جاده قدیم قوچان- دوراهی سبزوار قوچان، هفت مصدوم بر جا گذاشت.

محمد علیشاهی افزود: این حادثه ساعت ۱۸ و ۴۰ دقیقه عصر امروز رخ داد که برای امدادرسانی به مصدومان ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس و یک دستگاه آمبولانس هلال احمر به محل اعزام شد.

وی ادامه داد: تمامی مصدومان به بیمارستان موسی بن جعفر(ع) قوچان منتقل شدند.

مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ۱۶۴ پایگاه عملیاتی شامل ۱۰۰ پایگاه شهری، ۶۲ پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه امداد هوایی، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۱۰ دستگاه موتورلانس و مرکز ارتباطات و فرماندهی عملیات با تحت پوشش داشتن ۱۵ شهرستان در حوزه دانشگاه علوم پزشکی مشهد به صورت شبانه روزی و رایگان در حال ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی است.منبع