به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا سوری افزود: مأموران ایستگاه بازرسی سه راهی راین هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو پژو که از زاهدان عازم شیراز بود مشکوک شدند و آن را به پارکینگ منتقل کردند. وی بیان کرد: بلافاصله پس از انتقال خودرو به پارکینگ، […]به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا سوری افزود: مأموران ایستگاه بازرسی سه راهی راین هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو پژو که از زاهدان عازم شیراز بود مشکوک شدند و آن را به پارکینگ منتقل کردند.

وی بیان کرد: بلافاصله پس از انتقال خودرو به پارکینگ، سگ های موادیاب بشدت واکنش نشان دادند و خیلی زود جاساز ماهرانه مواد افیونی برملا و در بازرسی از برخی قطعات این خودرو ۱۶ کیلو شیشه و ۲۴ کیلو هروئین کشف شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان تصریح کرد: در این زمینه یک متهم که به خیال خام خود قصد داشت این محموله را به شیراز منتقل کند دستگیر و پس از بازجویی های تخصصی تحویل مراجع قضایی شد.

استان کرمان به دلیل نزدیکی به استان های مرزی محل عبور باندهای قاچاق مواد مخدر و ترانزیت این بلای خانمان سوز است و در راه مبارزه با سوداگران مرگ هزینه های مادی و معنوی زیادی را متحمل می شود.منبع