بازیکن تیم فوتبال استقلال می‌گوید هیچ درخواستی برای جدایی از جمع آبی‌پوشان پایتخت نداده است.

محمدرضا آزادی، بازیکن تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با پناه مردم نیوز ، درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت گفت:‌ شرایط تیم عالی است و بازیکنان همه تلاش‌ خود را در ۴ بازی انجام دادند و موفق شدند در ۳ بازی پیروز شوند و در شرایط بد زمین شیراز توانستند یک امتیاز کسب کنند. در بازی مقابل فجر تیم ما با وجود مشکلاتی که در زمین ورزشگاه حافظیه شیراز بود، توانست نمایش خوبی ارائه دهد اما در این بازی نتیجه مساوی کسب شد.

او در پاسخ به این سوال که چرا نتوانسته جواز حضور در میدان برای استقلال را پیدا کند؟‌ گفت:‌ این مساله صلاحدید مربی است که چه بازیکنی باید به میدان برود. هیچ بازیکنی نمی‌تواند بگوید من می‌خواهم به میدان بروم. مربی شرایط تیم را بهتر از ما می‌داند و از تاکتیک تیم باخبر است. من هم دارم تلاش خود را می‌کنم که نظر مربی را جلب کنم و بتوانم به میدان بروم. خیلی دوست دارم برای هواداران گل بزنم و خوشحال‌شان کنم.

آزادی درباره کار کردن با فرهاد مجیدی و کادر فنی استقلال گفت: کار کردن با فرهاد مجیدی خیلی لذت بخش است. او الگوی خوبی برای من است چون او خودش در خط حمله بازی می‌کرد و خیلی چیزها می‌توانم از او یاد بگیرم. مجیدی خیلی با انرژی است و مثل یک دوست با بازیکنان رفتار می‌کند.

این بازیکن تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا آبی‌پوشان توانسته‌اند هماهنگی لازم را به دست بیاورند؟ گفت: این هماهنگی به دست آمده است. روی تاکتیک و تکنیک تیم خیلی کار شده است و امیدوارم بتوانیم شرایط خود را بهتر از قبل کنیم.

او درباره ترافیک خط حمله استقلال و وجود مهاجمان زیاد در جمع آبی‌پوشان پایتخت و شانس حضور این بازیکن در ترکیب اصلی تیم خاطرنشان کرد:‌ امیدوارم به زودی بتوانم توانایی‌های خودم را ثابت کنم. من دارم تلاش خود را در تمرینات انجام می‌دهم. فوتبال ورزش رقابت است و باید برای این که خودت را ثابت کنی، باید تا آخرین لحظه تلاش کنی.

این بازیکن تیم فوتبال استقلال درباره آینده آبی‌پوشان و در پاسخ به این سوال که این تیم می‌تواند در پایان لیگ عنوان قهرمانی را کسب کند؟ تاکید کرد: تمام تلاش خود را برای قهرمانی در لیگ برتر و در لیگ قهرمانان آسیا انجام می‌دهیم و امیدوارم استقلال را به جایگاهی که لایقش است، برسانیم.

آزادی در واکنش به گمانه‌زنی‌هایی درباره جدایی این بازیکن از جمع آبی‌پوشان اظهار کرد: من هیچ درخواستی برای جدایی نداده بودم. خودتان می‌دانید در رسانه‌ها شیطنت‌های زیادی رخ می‌دهد. من تازه به استقلال آمدم و کجا می‌خواهم بروم و چه جایی بهتر از استقلال است؟

او در پایان گفت: از هواداران می‌خواهم که پشت تیم باشند و از استقلال حمایت کنند و ما هم تلاش خود را می‌کنیم که برای استقلال افتخارآفرینی کنیم و آن‌ها را خوشحال کنیم.