كارت‌هاي‌ شركت در آزمون براي‌ متقاضيان‌ آزمون‌ مذكور براساس‌ مندرجات‌ بند «الف‌» اين‌ اطلاعيه‌ بر روي درگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور قرار مي‌گيرد و متقاضیان پس از پرينت كارت شركت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالي باید مطابق بند «ب» همین اطلاعيه اقدام کنند. آدرس محل برگزاري آزمون بر روي کارت شرکت […]


 كارت‌هاي‌ شركت در آزمون براي‌ متقاضيان‌ آزمون‌ مذكور براساس‌ مندرجات‌ بند «الف‌» اين‌ اطلاعيه‌ بر روي درگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور قرار مي‌گيرد و متقاضیان پس از پرينت كارت شركت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالي باید مطابق بند «ب» همین اطلاعيه اقدام کنند. آدرس محل برگزاري آزمون بر روي کارت شرکت در آزمون درج شده است.

لازم به توضیح است این آزمون در حوزه های داخل کشور بصورت الکترونیکی و در خارج از کشور به روش مبتنی بر کاغذ برگزار خواهد شد و ساعت برگزاری‌آزمون به شرح ذیل است:

1-شروع فرآیند آزمون در داخل کشور در ساعت 8:30 صبح خواهد بود. لازم است داوطلبان در ساعت 8:00 صبح در حوزه برگزاري آزمون حضور داشته باشند.

2-زمان شروع فرآيند آزمون در حوزه‌های خارج از کشور نوبت صبح در ساعت 8:30 صبح ‌و نوبت بعدازظهر در ساعت 14:00 خواهد بود. لازم است داوطلبان نيم‌ساعت قبل از شروع فرآيند آزمون در محل برگزاري آزمون حضور داشته باشند. 
الف) نحوه‌ و زمان پرينت برگ راهنما و كارت شركت در آزمون:
كارت‌هاي‌ شركت در‌ آزمون‌ متقاضيان به همراه برگ راهنماي شركت در آزمون از روز چهار‌‌شنبه به تاریخ 1402/10/20 لغايت روز پنجشنبه به تاریخ 1402/10/21براي مشاهده و پرينت بر روي درگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. داوطلبان براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به درگاه اطلاع‌رساني مذكور مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره سريال كارت اعتباري ثبت‌نام (12 رقمي) و يا شماره پرونده و كدپيگيري ثبت‌نام (16 رقمي) و شماره گذرنامه يك نسخه پرينت از برگ راهنما و كارت شركت در آزمون تهيه نمايند.
ب) رفع نقص كارت شركت در آزمون:
چنانچه متقاضيان مغايرتي در اطلاعات ثبت‌نامي خود با مندرجات كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند باید موارد اصلاحی را حداكثر تا تاريخ 1402/10/23 از طريق سيستم پاسخ‌گویی به نشاني:https://request.sanjesh.org  ارسال نمايند. همچنين درصورت وجود مغايرت در عكس روي كارت لازم است با همراه داشتن دو قطعه عکس در صبح روز جمعه به تاریخ 1402/10/22 و قبل از برگزاري آزمون، به مسئول برگزاری این آزمون (با توجه به جدول ذيل) مراجعه کنند تا نسبت به بررسی موضوع اقدام شود.

یادآوری مهم: متقاضیاني كه شماره پرونده و كدپيگيري ثبت‌نام خود را فراموش نموده‌اند، می‌توانند براي دريافت شماره پرونده با شماره تلفن 36270094 با پیش شماره 026 تماس حاصل نمايند. 

داوطلبان حوزه های داخل کشور در صورتی که مشکلی در پرینت کارت خود مشاهده نمودند برای پیگیری لازم است با شماره تلفن اعلام شده (تلفن 36270094 با پیش شماره 026) تماس حاصل نموده و متقاضیان حوزه‌هاي کشور عراق (شهرهاي نجف اشرف، بغداد، بصره و سليمانيه) لازم است برای رفع نقص احتمالي كارت شركت در آزمون خود در تاريخ تعيين شده به آدرس محل برگزاري كه بر روي كارت آزمون درج شده، مراجعه نمايند. 
جدول استان، كشور و شهرمحل برگزاري آزمون


 

استان/كشور

نام شهرستان محل برگزاري آزمون

استان / شهرستان محل اقامت

قم

قم

تمامی داوطلبان قم و اصفهان

تهران

تهران

تمامی داوطلبان تهران

كردستان

سنندج

تمامی داوطلبان سنندج

همدان

همدان

تمامی داوطلبان همدان

عراق

نجف اشرف

تمامی داوطلبان نجف اشرف

عراق

بغداد

تمامی داوطلبان بغداد

عراق

بصره

تمامی داوطلبان بصره

عراق

سلیمانیه

تمامی داوطلبان سلیمانیه


 


پ) آدرس محل رفع نقص کارت و برگزاری داوطلبان خارج کشور:


 

نام شهر

آدرس

نجف اشرف

شارع النجف – كوفة، جسر الإسكان بالقرب من اولاد الحاج محمد علي الخزرجي، مؤسسة الغري للمعارف الإسلامية

بغداد

الكاظمية المقدسة، شارع 60، مجمع الأمير الطبي، الطابق الثاني، مركز قلم للتعليم والترجمة

بصره

البصرة البراضعية شارع سيد امين، القنصلية العامة للجمهورية الاسلامية الايرانية

سلیمانیه

سلیمانیه – کردستان عراق سلیمانیه جاده فرودگاه دانشگاه ملی سلیمانیه عراق دانشکده زبان‌های خارجی دانشگاه طبقه دوم، محل برگزاری آزمون بین‌المللی سامفا سلیمانیه


                           منبع