پيرو انتشار راهنمای ثبت‌نام در تاريخ 1402/11/18در درگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور، با توجه به اعلام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، به اطلاع متقاضيان اين آزمون مي‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن‌دسته از متقاضیانی كه تا اين تاريخ (1402/11/24) براي ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتيبي اتخاذ شده است كه بتوانند تا […]


پيرو انتشار راهنمای ثبت‌نام در تاريخ 1402/11/18در درگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور، با توجه به اعلام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، به اطلاع متقاضيان اين آزمون مي‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن‌دسته از متقاضیانی كه تا اين تاريخ (1402/11/24) براي ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتيبي اتخاذ شده است كه بتوانند تا روز پنجشنبه به تاريخ 1402/11/26 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.

لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق راهنمای ثبت‌نام، به درگاه اطلاع‌رسانی اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام نمایند.

ضمناً مقرر شد امکان ويرايش اطلاعات براي متقاضيان ايجاد شود. بر این اساس، آن ‌دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.


 منبع