رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت سال نو و تقارن آن با ماه مبارک رمضان پیام تبریکی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر اسماعیل چمنی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت سال نو و تقارن آن با ماه مبارک رمضان پیام تبریکی صادر کرد. متن این پیام به شرح زیر است: بسم الله […]


رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت سال نو و تقارن آن با ماه مبارک رمضان پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر اسماعیل چمنی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت سال نو و تقارن آن با ماه مبارک رمضان پیام تبریکی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار؛ یا مدبر اللیل و النهار؛ یا محول الحول و الاحوال؛ حول حالنا الی احسن الحال

بهار یکی از باشکوه‌ترین جلوه‌های پروردگار در جهان هستی است که رحمت و محبت خداوند در آن پدیدار می‌شود.

فرارسیدن سال نو همواره نشان‌دهنده اراده‌ای قوی برای آینده‌ای روشن است. امسال دعای تحویل سال را در ماه مبارک رمضان ماه میهمانی خدا و با زبان روزه قرائت و وارد سال جدید خواهیم شد که این موهبت الهی را به فال نیک می‌گیریم.

دانشگاه محقق اردبیلی در سالجاری با لبیک به فرامین رهبر معظم انقلاب و به منظور تحقق شعار سال اقداماتی در راستای توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و تجاری‌سازی محصولات آنان انجام داد. همچنین در راستای حمایت از  قانون جوانی جمعیت با یاری خیرین ارجمند یک بلوک خوابگاه ۱۴ واحدی متاهلی را به بهره‌برداری رساند و عملیات احداث ۹۰ واحد خوابگاه متاهلی در قالب ۴ بلوک و مسکن دانشگاهیان را آغاز کرده است.

ضمنا ما در سالجاری برای اولین بار در تاریخ دانشگاه محقق اردبیلی و استان اردبیل شاهد تحصیل بیش از یک هزار و ۷۰۰ دانشجوی خارجی در این دانشگاه هستیم که حضور بی‌سابقه این تعداد دانشجو در دانشگاه و استان ما حکایت از توجه ویژه دانشگاه محقق اردبیلی به تحقق دیپلماسی علمی، رونق گردشگری علمی و مباحث فرهنگی دارد.

مجموعه مدیریتی دانشگاه محقق اردبیلی در سال جدید نیز تمام تلاش خود را در جهت ارتقای رتبه دانشگاه در مجامع ملی و بین‌المللی و کاربردی‌نمودن پژوهش‌ها، پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها به‌کار خواهد بست و در جهت ارائه خدمات والا و در شأن دانشگاهیان عزیز گام برخواهد داشت.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن سال نو؛ بهار طبیعت و بهار قرآن به همه دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی اعم از دانشجویان عزیز، کارمندان شریف و اساتید ارجمند، از خداوند متعال برای همگان آرزوی سلامتی، بهروزی و توفیق روزافزون در خدمت‌رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مردم شریف ایران اسلامی و جامعه دانشگاهی در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) خواستارم و امیدوارم دعای تحویل سال، برای جامعه ما تحقق عینی پیدا بکند. ان‌شاءالله

اسماعیل چمنی

رئیس دانشگاه محقق اردبیلیمنبع