وحیدرضا محمدی در پیامی درگذشت فرهیخته انقلابی نادر طالب زاده مستند ساز کشورمان را به ملت شریف ایران تسلیت گفت.

وحیدرضا محمدی در پیامی درگذشت فرهیخته انقلابی نادر طالب زاده مستند ساز کشورمان را به ملت شریف ایران تسلیت گفت.

به گزارش مهدی کیان خبرنگار پناه مردم نیوزشهردار منطقه۲۲در پیدر گذشت نادر طالب زاده از فعالان عرصه سینمایی کشور گفت : نادر طالب زاده الگوی جوانان انقلابی کشور بود .

ایشان پیام تسلیتی در خصوص فوت نادر طالب زاده صادر کرد که درمشروح پیام آمده است: نخبگان افراد تاثیر گذار جامعه هستند و برادر فرهیخته نادر طالب زاده از نخبگان ساکن در منطقه ۲۲ بود که سالیان سال در حوزه رسانه فعالیت داشت و از افراد تاثیر گذار در جامعه به حساب می آمد، لذا درگذشت این فرهیخته کشورمان را به ملت شریف ایران اسلامی و خانواده محترم مرحوم تسلیت عرض می کنم.

این مقام مسئول مدیریت شهری مرحوم طالب زاده را الگوی جوانان انقلابی دانست و تاکید داشت: همواره  این مرحوم برای سربلندی ایران اسلامی تلاش می کرد و این تلاش ستودنی و ماندگار خواهد ماند.

مرحوم طالب‌زاده ، چهره ای انقلابی و دانشگاهی بود که در تبیین و تشریح رهنمون های مقام معظم رهبری در عرصه بین المللی و روشنفکری ، استادی تاثیر گزار بود.

گفتنی است، وحیدرضا محمدی شهردار منطقه ۲۲ چندی پیش در سلسله دیدار با نخبگان به دیدار و عیادت نادر طالب زاده چهره انقلابی کشورمان که ساکن منطقه ۲۲ بود رفت.

شایان ذکر است، طالب‌زاده دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ادبیات انگلیسی از دانشگاه راندولف میکن و کارشناسی ارشد کارگردانی سینما از دانشگاه کلمبیا است. او فعالیت هنری را از ۱۳۵۹ در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با ساخت فیلم‌های مستند آغاز کرد. از دیگر فعالیت‌های این چهره می‌توان به تدریس در مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی و مدیریت مرکز تحقیقات و مطالعات سینمایی در معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره کرد.

طالب زاده امروز در ۶۹ سالگی در یکی از بیمارستان‌های تهران دار فانی را وداع گفت.