به گزارش مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «محمدعلی تیموری» در این بازدید گفت: گروه تولیدی و صنعتی سایپا در راستای گسترش تعاملات با وزارت کار و سازمان‌ها و نهادهای زیرمجموعه این وزارتخانه، برای اولین بار جذب نیروی کار مورد نیاز خود را از طریق سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای انجام داده […]به گزارش مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «محمدعلی تیموری» در این بازدید گفت: گروه تولیدی و صنعتی سایپا در راستای گسترش تعاملات با وزارت کار و سازمان‌ها و نهادهای زیرمجموعه این وزارتخانه، برای اولین بار جذب نیروی کار مورد نیاز خود را از طریق سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای انجام داده است.

وی بیان کرد: شرکت سایپا با امضای قرارداد با سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای تا به حال تعداد ۳۰۰ نفر از نیروی کار تخصصی و ماهر موردنیاز خود را از طریق این سازمان تأمین کرده است.

مدیرعامل شرکت سایپا اظهار داشت: در ارتباط با شرایط سخت ‌و زیان‌آور محیط کار و افراد مشمول این قانون نیز با همکاری و تعامل سازنده با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مسائل مربوطه دنبال می‌شود.

وی گفت: ۵۰۰ نفر نیروی کار با شرایط سخت ‌و زیان‌آور در شرکت سایپا سال‌ها در انتظار تعیین تکلیف بودند که در تعامل با وزارت کار، بازنشستگی این افراد محقق شد.

تیموری توضیح داد: با تحقق این مهم، نشاط جامعه کارگری و امکان جایگزینی و اشتغال افراد دیگر در این شرکت مهیا شد.منبع