به گزارش خبرگزاری تسنیم، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور در سه غرفه سالن جنوبی ناشران کودک و نوجوان، سالن ناشران آموزشی(کانون زبان ایران) و سالن ناشران عمومی در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حاضر است و بیش از هزار عنوان از آثار خود را عرضه می‌کند. همچنین در غرفه کانون پرورش فکری […]


به گزارش خبرگزاری تسنیم، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور در سه غرفه سالن جنوبی ناشران کودک و نوجوان، سالن ناشران آموزشی(کانون زبان ایران) و سالن ناشران عمومی در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حاضر است و بیش از هزار عنوان از آثار خود را عرضه می‌کند.

همچنین در غرفه کانون پرورش فکری در بخش کودک و نوجوان بیش از 10 مربی برتر کانون از سراسر کشور حضور دارند و به کودکان و خانواده‌ها در انتخاب کتاب مشاوره می‌دهند.

کانون زبان ایران نیز با بیش از 150 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب حاضر است و مشاوره، تعیین سطح رایگان و تخفیف ویژه کانون زبان ایران در غرفه‌های ‌کانون صورت می‌گیرد.

همچنین مراسم جشن امضا با حضور نویسندگان آثار، اجرای کتاب تئاتر، برگزاری کارگاه‌های مادران، رونمایی از باشگاه صدهزار تایی‌های کانون، رونمایی از نشان باشگاه مخاطبان کانون، اختصاص تخفیف ویژه برای تجهیز کتابخانه‌های مدارس و اختصاص تخفیف ویژه برای مراکز کانون استان تهران از دیگر برنامه‌های کانون پرورش فکری در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است.  

علاوه بر این، در غرفه کانون سه مراسم رونمایی برای تولیدات جدید کانون پرورش فکری برگزار خواهد شد که رونمایی از کتاب‌های گروه سنی صفر (کتاب‌های مناسب برای گروه سنی زیر چهار سال) از جمله این برنامه‌هاست.

سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 19 تا 29 اردیبهشت 1403  در مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/منبع