گروه صنعتی ایران‌خودرو قصد دارد در سومین فروش فوق‌العاده محصولات هایما، دو مدل هایما S۷ پلاس توربوشارژ اتوماتیک و S۵ اتوماتیک شش سرعته را به صورت نقدی، با موعد تحویل حداکثر سه ماهه و بدون قرعه‌کشی عرضه کند. ثبت درخواست برای خرید این دو محصول از ۱۱ صبح امروز (چهارشنبه/۱۷ آذرماه) آغاز می‌شود و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

به گزارش پناه مردم نیوز، در حالیکه دومین فروش نقدی ایران خودرو بدون صف قرعه‌کشی در نیمه اول آبان ماه (۱۲ آبان ماه) و اولین دوره برگزاری آن متعلق به ابتدای مهرماه سال جاری، تنها برای خودروی هایما S۷ پلاس توربوشارژر اتوماتیک اجرا شد، اکنون گروه صنعتی ایران‌خودرو در سومین فروش فوق‌العاده محصولات هایما که بدون قرعه‌کشی خواهد بود، هایما S۵ شش سرعته را نیز برای اولین بار با این شیوه فروش اضافه کرده است.

در سومین طرح فروش نقدی و بدون قرعه‌کشی محصولات این خودروساز بزرگ که از صبح امروز (چهارشنبه/ ۱۷ آذرماه) آغاز می‌شود، دو محصول هایما S۷ پلاس توربو شارژ اتوماتیک و هایما S۵ مجهز به گیربکس اتوماتیک شش سرعته در این طرح عرضه شده است.

در بخش‌نامه ایران خودرو زمان آغاز ثبت درخواست متقاضیان ساعت ۱۱ صبح اعلام شده است. با توجه به اینکه در طرح‌های فروش بدون قرعه‌کشی، همچون سایر طرح‌های فروش (فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و مشارکت در تولید) که با روش قرعه‌کشی مشتریان نهایی را مشخص می‌کند، مهلت ثبت‌نام وجود ندارد و ثبت‌نام تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

این خودروها در رنگ‌های سفید، مشکی متالیک، ذغالی متالیک، خاکستری متالیک و نقره‌ای متالیک با موعد تحویل حداکثر سه ماهه و با قیمت قطعی ۶۷۵ میلیون تومان برای هایما S۷ توربو شارژر اتوماتیک و ۵۹۵ میلیون تومان برای خودرو هایما S۵ توربوشارژر اتوماتیک شش سرعته عرضه می‌شود.

طبق روال طرح‌های فروش فوق‌العاده، قیمت خودروها قطعی است اما چنانچه افزایش قیمتی در هزینه‌ها و الزامات قانونی ایجاد شود، مشتری متعهد به پرداخت مابه‌التفاوت خواهد بود.

لازم به ذکر است که با توجه به اینکه قرعه‌کشی برای این طرح وجود ندارد، متقاضیان در زمان ثبت‌نام، باید وجه خودرو را واریز کنند. بر این اساس به‌تبع متقاضیانی که در اولین مرحله فروش هایما بدون قرعه‌کشی ثبت‌نام کرده بودند، امکان ثبت‌نام در این طرح را نخواهند داشت.

برای ثبت‌نام و واریز وجه متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به خرید محصول مورد نظر اقدام کنند. ، مشتری با وارد کردن کد کاربری و کلمه عبور خود، به صفحه ثبت‌نام وارد شد و پس از انتخاب رنگ خودرو، می‌تواند نسبت به واریز وجه صرفا به صورت اینترنتی در زمان ثبت‌نام، اقدام کنند.

تنها محدودیت‌ شرکت در این طرح، اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کدملی است و ثبت‌نام برای مشتریان حقوقی میسر نیست.

فروش نقدی و بدون قرعه‌کشی دو محصول ایران خودرو /تناقض ساعت اعلامی برای شروع طرح

شایان ذکر است، اطلاعات و معرفی محصول جدید هایما S۵ با گیربکس AT۶ و مقایسه آن با هایما S۵ و همچنین مشخصات این خودرو از این لینک در دسترس است.