به گزارش مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «محمد چکشیان» در نشست با مدیرعامل و مسئولان شرکت پتروشیمی خراسان در شهرستان بجنورد اظهار کرد: یکی از ظرفیت‌ها برای امیدبخشی، سرمایه انسانی است.   وی تصریح کرد: تکیه بر نیروی انسانی و سرمایه انسانی سبب تقویت انگیزه‌ها می‌شود، سرمایه‌گذاری در منابع […]به گزارش مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «محمد چکشیان» در نشست با مدیرعامل و مسئولان شرکت پتروشیمی خراسان در شهرستان بجنورد اظهار کرد: یکی از ظرفیت‌ها برای امیدبخشی، سرمایه انسانی است.

 

وی تصریح کرد: تکیه بر نیروی انسانی و سرمایه انسانی سبب تقویت انگیزه‌ها می‌شود، سرمایه‌گذاری در منابع انسانی نباید هزینه تلقی شود بلکه سرمایه است.

 

معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: نباید تصور کرد صرفه‌جویی در عرصه منابع انسانی سبب بهره‌وری خواهد شد بلکه سرمایه انسانی سبب رشد اقتصادی است.

 

وی با تأکید بر ضرورت توجه به نیروی انسانی، سلامت نیروها، جوانی جمعیت و بهداشت گفت: سرمایه‌گذاری درازمدت در این بخش می‌تواند سبب رشد شود.

 

چکشیان همچنین با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه امسال گفت: دشمن تلاش دارد ناامیدی در جامعه رواج یابد اما مردم ما بار دیگر با حضور در پای صندوق‌های رأی نشان می‌دهند به آینده نظام امیدوار هستند.

 

گفتنی‌است، معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزیر کار از خانه بهداشت مجموعه پتروشیمی بازدید و همچنین از کارگاه و خط خوداتکایی پتروشیمی خراسان واقع در شهرستان بجنورد دیدن کرد.منبع