به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت هفته کرامت زن و مادر با مشاوران امور بانوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان ها و شرکت های تابعه و جمعی از فعالان امور بانوان وزارت ارتباطات دیدار کرد. زارع […]به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت هفته کرامت زن و مادر با مشاوران امور بانوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان ها و شرکت های تابعه و جمعی از فعالان امور بانوان وزارت ارتباطات دیدار کرد.

زارع پور ضمن تقدیر از بانوان وزارت ارتباطات که نمایندگان آنها در این جلسه حضور داشتند، گفت: در بخش های گوناگون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستگاه های تابعه، بانوان نقش و جایگاه قابل توجه ای دارند و در موفقیت‌های کسب شده  نقش محوری دارند.

زارع پور خاطرنشان کرد: با توجه به اعتقادی که نسبت به نقش بانوان داریم توجه ویژه ای به حوزه بانوان مخصوصا بانوان متاهل و دارای فرزند داشته‌ایم چراکه کار بسیار سخت‌تری دارند و باید به مسایل خانه و خانواده نیز توجه ویژه داشته باشند.

وی افزود: برنامه‌ریزی‌ها باید به گونه‌ای باشد که حضور بانوان در فضای کار و اجتماع و پیشرفت کشور، ضربه‌ای به بنیان خانواده وارد نکند و این موضوعی است که باید به شکل جدی دنبال شود و قانون جوانی جمعیت هم تلاشی در این راستا بود که تسهیلاتی را برای بانوان فراهم کند.

زارع پور تصریح کرد: باید ضمن فراهم کردن زمینه برای فعالیت بانوان در اجتماع کاری کنیم که به رسالت اصلی بانوان که گرم نگاه داشتن کانون خانواده است آسیبی وارد نشود و ما هم در وزارت ارتباطات تلاش می کنیم که این مسیر را دنبال کنیم. 

 در ابتدای این جلسه بانوان حاضر، بی واسطه و صریح به بیان نقطه نظرات، دغدغه ها و درخواست های خود پرداختند که وزیر ارتباطات برای برخی از آنها به طور مستقیم دستوراتی صادر کرد و برخی دیگر نیز مقرر شد از سوی معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع این وزارتخانه مورد پیگیری قرار گیرد.منبع