دکتر محمدباقر ذوالقدر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با صدور پیامی به دکتر مسعود پزشکیان، رئیس جمهور منتخب ملت ایران، تبریک گفت.   به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام ، متن پیام تبریک دکتر ذوالقدر به این شرح است :   “بسم الله الرحمن الرحیم”   جناب آقای دکتر مسعود […]دکتر محمدباقر ذوالقدر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با صدور پیامی به دکتر مسعود پزشکیان، رئیس جمهور منتخب ملت ایران، تبریک گفت.

 

به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام ، متن پیام تبریک دکتر ذوالقدر به این شرح است :

 

“بسم الله الرحمن الرحیم”

 

جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان

 

     بحمدالله چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در فاصله کوتاهی پس از حادثه تلخ و تألم برانگیز شهادت آیت الله رئیسی با رقابت جدی عموم سلایق سیاسی و در کمال آرامش، امنیت و سلامت برگزار شد و دیگر بار بصیرت و صلابت ملت ایران و استحکام و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را در مقابل چشم جهانیان و بویژه تحلیلگران و صاحبنظران سياسی به رخ کشید.

این رویداد شکوهمند را به جنابعالی که موفق به کسب رأی اعتماد ملت غیور ایران شدید صمیمانه تبریک عرض میکنم و با سپاس از عنایات ویژه رهبر معظم انقلاب که با تدابیر و رهنمودهای حکیمانه خود موجبات حضور چشمگیر مردم در عرصه انتخابات را فراهم ساختند، از آحاد ملت فهیم و بصیر ایران که صحنه انتخابات را رونق و گرمی بخشیدند متواضعانه سپاسگزاری مینمایم.

       فرصت را مغتنم شمرده و با یادآوری تاکیدات جنابعالی مبنی بر وحدت و انسجام ملی و توجه به اجرای دقیق سیاستهای کلی نظام و نیز برنامه پنج ساله هفتم که نقشه راه پیشرفت و توسعه کشور است، آمادگی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای هرگونه همکاری اعلام نموده از درگاه حضرت حق توفیقات جنابعالی را در انجام مسئولیت خطیر ریاست جمهوری طلب می کنم.

 

محمدباقر ذوالقدر 

16تیرماه1403                                           

 منبع