به گزارش مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی متن پیام سید صولت مرتضوی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به شرح زیر است .  بسم ربّ الشهداء و الصدیقین  رژیم غاصب صهیونیستی پس از شکست و ناکامی مکرر در برابر ایمان و اراده مجاهدان جبهه مقاومت، بار دیگر در جنایتی تروریستی و […]به گزارش مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی متن پیام سید صولت مرتضوی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به شرح زیر است .

 بسم ربّ الشهداء و الصدیقین 

رژیم غاصب صهیونیستی پس از شکست و ناکامی مکرر در برابر ایمان و اراده مجاهدان جبهه مقاومت، بار دیگر در جنایتی تروریستی و تجاوزکارانه با حمله به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق، موجب شهادت چند تن از سرداران و افسران کشورمان شد.  

بی تردید رژیم غاصب صهیونیستی باید بداند با اینگونه اقدامات غیرانسانی هرگز به اهداف شوم خود نخواهد رسید و قطعا” این جنایت ناجوانمردانه نیز بی‌پاسخ نخواهد ماند.

ضمن محکومیت اقدام مذبوحانه رژیم غاصب صهیونیستی در تهاجم غیرانسانی و نقض آشکار مقررات بین‌المللی در حمله به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق ، شهادت سردار سرلشگر پاسدار محمدرضا زاهدی در کنار همرزم بزرگوارش سردار محمدهادی حاجی رحیمی و همراهان آنان را به محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی فرمانده کل قوا ، ملت شهیدپرور ایران اسلامی ، هم‌رزمان آن شهیدان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و به ویژه خانواده‌های معزز آنان تبریک و تسلیت گفته  و در این ایام پر فیض از پیشگاه خداوند متعال برای این شهیدان علو درجات و همنشینی با ائمه اطهار (ع) را مسألت می نمایم.

سید صولت مرتضوی 

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعیمنبع